+ Yorum Gönder
Her Telden ve Yerli Biyografileri Bölümünden Eray Türk Kimdir Eray Türk Biyografisi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Nickiniz
  Yeni Üye

  Reklamlar


  Eray Türk Kimdir Eray Türk Biyografisi

  Reklamlar


  Eray Türk Hayatı Hakkında Bilgi

  Eray Türk Resimleri

  Eray Turk.Jpeg

  Eray Türk, 1 Ocak 1986 yılında Giresun’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro ile Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünü okudu. Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Yıldırım karakteri ile tanınmaktadır.

  Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Elde Var Hayat Sınav, Yahşi Cazibe, Elde Var Hayat, Rina, Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine, Kollama, Adanalı, Kurtlar Vadisi Pusu, Her Şey Yolunda Merkez

  Yer Aldığı Tiyatro Oyunları : Güllü (2007) ,Kadıncıklar(2008) , Telekolik(2008), Yeşil Papağan Limited(2009), La Fonten Orman Mahkemesinde(2010), Kendini Vurmalısın(2011), Martı(2011), Kaplan Maplan (2012) ve Herkes mi Aldatır ? (2012)

  Yer Aldığı Kısa ve uzun metraj sinema projeleri : 72. koğuş (2011), pembe düşler pastanesi (kısa metraj), gölge(kısa metraj), hafıza (kısa metraj)


 2. Yeni Admin
  Super Moderator

  Cevap: Eray Türk Kimdir Eray Türk Biyografisi

  Reklamlar  Bu şaşkın ve oyunun hakkını veren ve her türlü rolü oynaya bilen ve özellikle kurtlar vadisi pusu dizisinde oynadığı saf kişiyi oynadıktan sonra çok ünlü olan ve hayranlarını artması ile çok yakışıklı olan bir oyuncudur.+ Yorum Gönder