+ Yorum Gönder
Belirli Günler ve Sevgililer Günü Bölümünden Sevgililer Günü İle İlgili Komik Mesajlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Sevgililer Günü İle İlgili Komik Mesajlar

  Reklamlar


  Sevgililer Günü İle İlgili Komik Sözler
  Sevgililer Günü Hakkında Komik Mesajlar

  Necati seni en yakın arkadaşınla aldattığım yalan vallahi. Ne zaman sorsam “Ben onun en yakın arkadaşı falan değilim” diyor. Yalnız senin olan Nermin.


  ***

  Hıdır Abi, benim, Vakkas. Abi, bu krizde sevgilimizin olmaması ne güzel değil mi abi?! Çiçek alma derdi yok. Ne ısmarlasam derdi yok. Ne şanslıyız di mi abi. Rumuz: Züğürt Tesellisi.

  ***

  Asuman, Didem beni terk etsin ki seni çok seviyorum. Yani, yalanım varsa Pınar’ı bir daha görmek nasip olmasın. Canan’dan ayrılayım ki, doğru söylüyorum kız. Daha ne diyeyim?! Sadık yarin Sadık.

  ***

  Ayten canım sevgilim benim. Bu mesajı sana karımdan gizli yazıyorum. Seni çok seviyorum. Aman o ne?! Necla geldi. Tahir.

  ***

  Tahir!. Kim bu Ayten çabuk söyle! Necla.

  ***

  Ah vurmasana Necla ya … Tahir .

  ***

  Necla Abla vurma kız adama. Aptal olacak. Valla bak aramızda bi şey yok. Ayten.

  ***

  Sen sus konuşma oradan aşüfte. Bir de konuşuyor. Hem abla senin anandır sıpa. Size gün yüzü gösterirsem bana da deli Necla demesinler. Necla.

  ***

  Dün saat 14.32′de Kadıköy iskelesinde yanımıza yaklaşarak gül satmaya çalışan çiçekçi kıza “Sağol canım. Evde reçeli var” diyen sevgilim Ziya Zayi Olmuş, tarafımdan terk edilmiştir. Yeni sevgili bulunacağından eskisinin hükmü yoktur. Pervin.

  ***

  Kıskanç sevgilim benim. Seni terk ederim blöfünü görüp “Git, bana kız mı yok, elimi sallasam ellisi” deyince iki elimi de bileğimden kırman hiç hoş değildi. Sayende 2 haftadır alçıdayım. Ama yılmıycam işte. Gidersen git. Bana kız mı yok. Hem ben ayağımı sall…. neyse… Tırsak Münir.

  ***

  Ceyda biz ayrı dünyaların insanıyız. Senin boyun 1.85 benim ki 1.45 Yanında kendimi makyaj çantan gibi hissediyorum. Bi de arada durup belden aşağı konuşma demiyor musun?! Çıldırıyorum. Kızım ne yapayım, anca beline gelebiliyorum tabi belden aşağı konuşurum ya.. Rumuz: Fındık Kurdu.

  ***

  19 yıl önce Zeynep Kamil’de yan yana kuvözlerde 3 gün geçirdiğimiz kız bebek. Seni hiç unutmadım. O sarışın hemşire kızla aramda bir şey yoktu. İnan gazımı çıkarıyordu. Rumuz: Pişikli.

 2. Yeni Admin
  Super Moderator

  Cevap: Sevgililer Günü İle İlgili Komik Mesajlar

  Reklamlar  Bu özel günde hem kendini eğlendiriyor hemde sevdiklerini ayrıca onu takip eden kitleyi ve sevgiler günün ne kadar güzel ve ne kadar özel olduğunu anlatan çok mükemmel komik fıkralar olmuş.+ Yorum Gönder