+ Yorum Gönder
Her Telden ve Püf Noktalar Bölümünden Makyajın Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Kısaca
  Yeni Üye

  Reklamlar


  Makyajın Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir

  Reklamlar


  Makyajın Yapmanın Püf Noktaları Hakkında Bilgi

  Makyajın Püf Noktaları Nedir


  Güne güzel bir başlangıç yapmak, gün içerisinde aynaya baktığınızda güzel bir yüz görmek ve kendinizi pozitif enerji kaynağı haline getirmek için makyaj yapmaya ne dersiniz

  Makyajın Püf Noktaları Nelerdir  Fondöten Seçimi

  Ten renginizle uyumlu fondöteni bulabilmek için mutlaka gün ışığında denemelisiniz. Karanlık ya da spot ışıklarla aşırı aydınlatılmış ortamlar; yanlış ton seçimine neden olacaktır.

  Cildinizi kusursuz gösterirken, doğal görünüm sağlayacak fondöten rengini bulmak için en uygun deneme bölümü çene çizginizdir. Bu bölgeye gün ışığında fondöten sürerek sizin için en uygun rengi seçebilirsiniz.

  Kalıcı Ruj

  Sabah sürdüğünüz ruj öğleden sonraya doğru görünmez mi oluyor? Rujunuzla aynı tonda dudak kalemiyle dudaklarınızı çerçeveleyin. Ruj fırçası yardımıyla çerçevenin içini doldurun. Üzerinden dudak parlatıcısıyla geçin.

  Etkileyici Gözler

  Gözlerinizin daha parlak ve ilgi çekici görünmesini istiyorsanız; makyaja başlarken göz kapağı ve çevresine kapatıcı ve aydınlatıcı uygulayın. Gözlerinizin altına ince bir çizgi halinde açık renkli göz kalemi sürmek gözlerinizin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olacaktır.

  Şekilli Kaşlar

  Kaşlarınız yüzünüzdeki ifadeyi doğrudan etkiler ve makyajın mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Güzellik merkezinde kaşlarınıza profesyonel bir şekil kazandırın. Günlük makyajınızda kaşlarınızla aynı tonlarda kaş rimeli ya da göz farı sürerek belirginleştirin.

  Temiz ve kuru bir diş fırçasıyla kaşlarınızı tarayın. Dilerseniz bu işlem için biten rimelinizin fırçasını iyice temizledikten sonra kullanabilirsiniz.

  Canlı Görünüm

  Yorgun ve uykusuz olduğunuz günlerde daha canlı ve enerji görünmek için ihtiyacınız olan tek malzeme: bronzlaştırıcı top allıklardır. Elmacık kemiklerinizin üzerine bronzlaştırıcı allık sürün ve canlı görünümün keyfini yaşayın!

  Dolgun Dudaklar

  Dudaklarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız; ruj fırçası yardımıyla rujunuzu sürün. Dudağınızın orta kısımlarına dudak parlatıcısını dokundurun. Anında değişimi fark edeceksiniz.


 2. Yeni Admin
  Super Moderator

  Cevap: Makyajın Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir

  Reklamlar  Makyaj kadınların vazgeçilmezi ve güzelliklerine güzellik katmak için yada yorgunluk ve çirkinliklerini kapatmak için kullandıkları bir maskedir.+ Yorum Gönder