+ Yorum Gönder
Her Telden ve Makyaj ve Güzellik Bölümünden Sevgililer Günü Makyajı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Sevgililer Günü Makyajı

  Reklamlar


  14 Şubat Sevgililer Günü Makyajı
  Sevgililer Günü Makyajı Nasıldır
  Sevgililer günü için makyaj önerileri

  14 Şubat Sevgililer Gününde güzel görünmek her kadın için önemlidir.14 Şubat gecesi muhteşem ve etkileyici görünmek isteyenler için özel makyaj ipuçlarıyla kusursuz görünmenin sırları..Pürüzsüz bir cilt elde etmek için makyajınızın ilk aşaması olarak tüm cildinize Fondöten uygulayın. Fondoten yüzdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları anında kapatırken içeriğindeki serumlar sayesinde ciltteki renk bozuklukları ve lekelenme gibi yaşlanmanın belirgin işaretlerine karşı cildi korumaya yardımcı oluyor. Ardından, göz kapağını yumuşak tonlarda seçtiğiniz far ile renklendiriniz.Kirpik diplerine siyah eyeliner sürdükten sonra maskarayı kirpiklerinize bolca uygulayın. Kaşlarınızdaki boşlukları kaş kalemiyle doldurduktan sonra kaş fırçasıyla da tarayarak sabitleyin.
  Doğal ama etkileyici görünüme sahip olmak için yanaklarımızın rengine yakın tonlarda seçeceğiniz allığı uygulayın..pembenin tonları, hafif şeftali yanığı ve devetüyü tonları en uygun tercihler arasındadır.

  Sevgililer Gününde aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı, dudaklarınızla buluşacak ve bu vazgeçilmez rengin çekim gücüne kimse karşı koyamayacak. Dudak kalemi, dudaklarınızın kaybettiği nemi geri kazandırırken, canlı renkleriyle de dudaklarınızın muhteşem görünmenizi sağlıyor.

  Son olarak da parlatıcınızı dudağınızın orta kısmına sürerek kırmızı ruja ekstra bir çekicilik kazandırabilirsiniz.

  Makyaj Uzmanı Nur Toktay

+ Yorum Gönder