+ Yorum Gönder
Her Telden ve Makyaj ve Güzellik Bölümünden Pratik Burun Makyajı Hileleri Nelerdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Pratik Burun Makyajı Hileleri Nelerdir

  Reklamlar


  Pratik Burun Makyajı Hileleri Hakkında Bilgi
  Pratik Burun Makyajı Hilesi Nedir  Bir kaç pratik makyaj hilesi ile burnunuzu istediğiniz görüntüye kavuşturabilirsiniz? İşte size işin pratik sırları

  Makyaj yaparken belli kurallara dikkat etmelisiniz. Açık renkler hatlarınızı ön plana çıkarırken, koyu renkler geri plana atar. Açık renk olarak şeffaf pudra, koyu renk olarak pudra veya allık kullanılabilir. Allıkta kullanacağınız şeftali tonları aydınlık bir görüntü yakalamanıza yardımcı olur. Burun ile dudak arası uzun olanlar; bu uzunluğu geri plana alabilmek için burun ile dudak arasını boyamalısınız. Burun ile dudak arası dar olanlar; çok dar olan bu bölgeyi ön plana çıkarmak için açık renklerle boyamalısınız. Burnunuz yüzünüzde dengeyi bozacak kadar küçük ise, burnunuz ile gözlerinizi ön plana çıkarmalısınız.

  Bunun için, burun kemiği ve kanatlarını açık renk fondöten ve pudra kullanarak, gözleriniz için, üst kirpik diplerinden başlayıp ince bir çizgi halinde eyeliner uygulayarak istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.
  Düz ve kısa burunlarda burnun bitimine ve iki kaşın arasına açık renk pudra sürerek mesafeyi uzun gösterebilirsiniz. Burnun uzun olan alt uç kısmına koyu renk pudra ve allık ile gölge yapılarak uzunluk geri plana alınır. Burnunuzu uzun buluyorsanız; kaş başlarınızın burna çok yakın olmamasına dikkat edin. Böylelikle istediginiz görüntüye kavuşabilirsiniz.


+ Yorum Gönder