+ Yorum Gönder

Konu: Yeni iPhone'un Çözünürlüğü Belli Oldu

 1. Sessiz
  Moderator

  Reklamlar


  Yeni iPhone'un Çözünürlüğü Belli Oldu

  Reklamlar


  Yeni iPhone'un Çözünürlüğü Belli Oldu

  iPhone'un Çözünürlüğü İle İlgili Bilgi
  Apple, genelde her sene Eylül ya da Ekim ayında yeni nesil iPhone modelini tanıtıyor. Bu sene de iPhone 5 ya da Yeni iPhone adıyla gelecek yeni nesil iPhone'un iOS ve akıllı telefon severler merakla bekliyor.
  Yeni gelecek olan iPhone'un ekran çözünürlüğü büyük ölçüde belli oldu gibi. Apple ile ilgili dedikodu ve gelişmeleri haberleştiren 9to5Mac sitesinin haberine göre, iOS 6 Beta 4 ile beraber iOS simülasyonu, 1136 x 640 piksel çözünürlükte çalışabiliyor.

  Bu yeni eklenen çözünürlükle beraber iOS 6'ta 4'lü sütun sayısı, 5'e yükseliyor. iOS 5.1'de yapılan testlerde ise bu çözünürlük değeriyle 4'lü sütun sayısı ile aralarda boşluklar oluşabiliyor.
  Yeni iPhone'un ekranı tahminlere göre 4 inç boyutunda olacak. Ekran çözünürlüğü de 4 inç değerine göre mantıklı. Kısaca yeni iPhone'un ekran çözünürlüğü 1136 x 640 piksel olma ihtimali çok yüksek

 2. Misafir

  Cevap: Yeni iPhone'un Çözünürlüğü Belli Oldu

  Reklamlar  Vay be iPhone'un ekran çözünürlüğü 1136 x 640 piksel olmuş bu piksel kişileri dahanet ve daha inandırıcı fotğraflarla tam hd yayın verir...+ Yorum Gönder