+ Yorum Gönder
Her Telden ve Aile ve Evlilik Bölümünden Ayrılırken Söylenen Yalanlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Ayrılırken Söylenen Yalanlar

  Reklamlar


  Erkeklerin Ayrılırken Söylediği Yalanlar

  Ayrılırken Söylenen Yalanlar Nelerdir

  Ayrılırken Erkeklerin Söylediği Yalanlar

  Sevgili Kadınlar Güzel günler yaşadığınız, gerçek aşka inanmanızı sağlayan adam sizden ayrılmak istiyor, olabilir. Birlikte olmak kadar ayrılmak da doğaldır ama bu sizin, o adamdan gelecek her söze inanmanızı gerektirmiyor Ayrılık aşamasında erkeklerin söylediği klasik sözlere vereceğiniz tepkiler ve algılamanız çok önemli.

  Erkeklerin Ayrılırken Başvurdukları Yalanlardan Bazıları Şöyle

  İlişkimizde heyecan kalmadı

  Bunu diyen erkek, yeni heyecanlar peşindedir. Mümkünse, her gece başka bir kadınla birlikte olmak istediğinden, önünün açılmasını ister. Bu durumda önündeki tek engel olduğunuzdan da size kapıyı gösterir.

  İşlerimi yoluna koymalıyım

  Sizinle çok güzel zaman geçiriyor olsa da aklı sizden önceki sevgilisindedir. Ona olan hislerinin tam olarak bitip bitmediğinden emin olmadığından son bir kez hislerini tartmak ister. Sizi de aldatmak istemediğinden, bu yola başvurur.

  Zamana ihtiyacım var

  Bunu söyleyen erkek, ayrılmak isteyip istemediğinden tam olarak emin değildir. Bir yandan sizi kaybetmek istemezken, diğer yandan dışarıda akan hayatı merak ettiğinden içi içini yemektedir. Erkek arkadaşları yeni kızlarla tanışırken, o kendisini tüm heyecandan uzak hisseder ve bu da onu rahatsız eder.

  Sorun sende değil, bende

  Bu klişe cümle, artık esprilere ve fıkralara konu olsa da, erkeklerin en sevdiği bahanelerden biri. Belki de ayrıldıktan sonra üzüntüden kendisini yerden yere vuracak olan kız arkadaşlarını üzüntüden kurtarmak için karşılarındakine içten içe birçok mesaj yollarlar. Ne kadar zamandır çıkıyor olsalar da, bir süredir hiçbir şey hissetmedikleri kadından ayrılmak için bir türlü bahane bulamazlar.

  Ben senin için yeterince iyi değilim

  Bunu söyleyen bir erkek, karşısındaki kadının ona deli gibi aşık olduğundan emindir. Sevgilisinin hislerinden böylesine emin olan bazı erkekler, bu durumdan ürküp hemen kaçmak isterler. Çünkü ilişki heyecanını, kadın da gizemini kaybetmiş ve artık başka denizlere yelken açmanın zamanı gelmiştir.

  Ailevi sorunlarım var

  Gayet mutlu bir aile yaşantısı olsa da böyle bir bahaneye itiraz edemeyeceğinizden, hatta saygı duyacağınızdan emindir. Aile içinde yaşanan sorunlar zamanla halledilebileceğinden, size istediği zaman geri dönebilecek yüzü olduğunu düşünür.


 2. Yeni Admin
  Super Moderator

  Cevap: Ayrılırken Söylenen Yalanlar

  Reklamlar  Bu bir çeşit erkeğin karakteri ve kişiliğini ortaya çıkaran ve ayrılmak için ne bahane süreceğini öne sürmek için yapılan erkek için pembe yalanlar dizisidir.+ Yorum Gönder